Etiketter

Elgseter (318) Ferie (121) Hverdag (518) Jul (303) Krokskogen (242) Matauk (62) Reise (241) Salat (22) Saus (9) Tilbehør til vilt (6) Tips (49) Viltoppskrift (13) butikktips (59) hund (936) interiør (122) jakt (252) mat (457) new York (157) oppskrift (206) restauranttips (130) suppe (7) vinterpalasset (264)

søndag 30. mars 2025

27.3.25: Housetour

 Noen bilder fra Nyhuset, sånn har det blitt: 

Rett til høyre etter å ha kommet inn finner man Spisestua


Kjøkkenet, med serveringsluke ut mot uteplassen

Gjesterommet
Vi har bare et gjesterom nå, derfor har vi da valgt å beholde enkeltsengene fremfor dobbeltsenga. Så kan folk dele rom selv om de ikke deler seng til vanlig

Stua. 
I tillegg til sofa og tv, har vi fått plass til skrivebordet her (merker at vi har to soverom mindre ja…), clean desk er rutinen. Vi har også sovestolen her, så her kan ekstra gjest(er) sove ved behov. 

Palmekroken 

Mellomrommet.
Åpen plass mellom spisestue, kjøkken og soverom. Her er det fint å sitte og jobbe med PC’n i fanget

Gjestebadet
Rosa old fashion, vi har pimpet med mer rosa og flamingoer. Det rommet vi har fått flest positive kommentarer på

Soverommet vårt
Bad og garderobe innenfor

Uteplassen vår, som vi elsker! 
Myggnetting rundt hele, eget basseng, treningskrok der vi har både styrke- og yoga avdeling, solsenger og flere sittegrupper. Her holder vi oss i 95% av vår våkne tid når vi er hjemme. Vi har til og med tv her, så her får vi gjort alt. 
Tre utganger til uteplassen, fra gjestebad, stue og soverommet vårt. 

Julestjerna har vokst seg stor. Må bare bli frisk nok til å komme meg på butikk for å kjøpe større potte og jord nå, så skal den få mer å vokse på også

Hundene koser seg med å passe på ute

Vi kan gå lufteturer med hundene hjemmefra på inngjerdet område, med litt kriker og kroker, får vi 3-4 km på en tur. 
Egen flystripe er det også her

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar